It is currently 17 Nov 2018, 15:13

All times are UTC [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: Istorija kečera
PostPosted: 08 Nov 2018, 15:19 
Boga moli za Kosovo i za zdravlje Putinovo

OWF-e: Killerman (Maki Hogan)
Iako je forum manje-više mrtav, ajde reko da otvorim ovu temu. Ovdje bismo trebali raspravljati o istoriji kečera (ne samo WWE-a, nego i drugih kompanija). Možemo pričati o razvoju sporta, o poznatim mečevima i sl.

Ja bih počeo sa jednim pitanjem: koja vam je najbolja WWE istorijska izmišljotina?
Meni je to da su WM7 prebacili u drugu arenu jer je Sgt. Slaughter dobijao prijetnje.

Profile  

Post subject: Re: Istorija kečera
PostPosted: 08 Nov 2018, 18:20 
Maineventer

koga boli kurac

Profile  

PostPosted: 08 Nov 2018, 18:28 
Boga moli za Kosovo i za zdravlje Putinovo

OWF-e: Killerman (Maki Hogan)
Tebe očito boli čim si otvorio temu i postao u njoj.

Profile  

PostPosted: 08 Nov 2018, 18:42 
Maineventer

Ne znam ih puno, ali među jadnijim je predstavljanje Johna Cene kao bivšeg marinca.

Profile  

PostPosted: 09 Nov 2018, 16:19 
Jobber

Ne znam baš neku izmišljotinu da navedem, ali generalno bi volio da znam više o istoriji WWE-a jer samo tu kompaniju i gledam od kad gledam ovaj biznis. To iza kulisa me i ne zanima toliko koliko matchevi, segmenti, događaji sa weeklya i PPV-a iz Attitude Ere, 2007, ovo od 2011 pa do mog ponovnog gledanja, ukratko šta se događalo onda kad ja nisam imao pojma. Takva istorija dolazi u obzir. Nego kad si već pokrenuo temu i spomeno razvoj WWE-a najviše uticao period Monday Night Warsa od onog trenutka kad su počeli da razvaljuju Nitro. Svi radije pamte taj kontent koji je bacio WCW na koljena od ovog novijeg kontenta od kad nije f nego e, od kad nema Rocka i Austina i sl. Očigledno je kompaniju kako god se zvala proslavila Attitude Era i slobodniji sadržaj, gole trebe, psovanje, krv, batine, DX i sl. Mada to osnovni aspekt wrestlinga nije uticalo je itekako, više nego se i misli. Ruthless Aggression Era je valjala isto tako jer su se tu da tako kažem rodili svi oni koji će biti lica WWE-a onda kad isti bude najpopularniji, kad za isti čuju tamo na nekom Balkanu i počnu kad ozbiljnije izučavati ako me razumijete. To se odnosi na Ortona, Cenu, Batistu, Huntera koji je od nastupao slobodnije, Undertakera koji se u ovom dobu više proslavio nego tamo ranije u Attitude Eri i još ranije kad je bio Hogan, itd. PG Era nije za bitchanje jer iskreno ja nijednu drugu ne poznajem za svog života i praćenja wrestlinga uopšte. U PG-u sam zavolio ovo. PG je faktički jedino od wrestlinga na čemu sam izgradio emocije prema tom wrestlingu. Ali pričamo o istorijskom razvoju. Prije Attitude Ere nije bilo ničega. Poslije nje svega s tim da je njom podignut toliki standard da u PG vremenu to ne može biti zadovoljeno. Zato i hateanje. Jednostavno WWE se previše komercijalizovao i ima debilizma, nije da nema. Treba to iskorijeniti da se put razvoja nastavi jer ovako stoji. Nadam da sam jasno ovo napisao.

Profile  

PostPosted: 11 Nov 2018, 22:55 
Wrestling Fan

Hogan bog veliki citaj knjige Ringside: A History of Professional Wrestling in America,The History Of Professional Wrestling Vol. 1: WWF 1963-1989 (Volume 1),The History Of Professional Wrestling Vol. 2: WWF 1990-1999 (Volume 2)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC [ DST ]