It is currently 19 Aug 2018, 06:51

All times are UTC [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 559 posts ]  Go to page Previous  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Next
Author Message
 Post subject: Re: 2016 MOTY Tema
PostPosted: 23 Nov 2016, 21:47 
Hall of Fame

OWF-e: Nik Đenings
DA za NXT tag team meč.

Nominiram:

Aztec Warfere III 16.11.
Quote:
Odličan je bio Aztec Warfare III, puno mark out momenata. Nije uspio nadmašiti II jer je to bio najjači shit ikad, ali je skoro rame uz ramwe sa njim. Ovaj je imao još više sulude akcije i brutalnih stvari. Jedino mi je smetala pobjeda Sexy Star na kraju ali je booking bio dobar pa neću puno srati. Pisao bih još koliko je odličnih stvari bilo, ali pošto skoro niko ne prati ne da mi se.

Team Raw vs. Team Smackdown- Survivor Series 2016
Quote:
Jako sam zadovoljan ovim. Raw jednostavno nije smio uzeti. Booking je bio skoro pa savršen, izvukli su maksimum iz svih priča koje su imali u meču. Puno holy shit spotova i mark out momenata, vjerovatno najuzbudljiviji meč godine u WWEu sa te strane. Shane O'Mac ja najjači lik ikad, kome je bolje da je Corbin bio u meču kurac mu se ne diže. Reigns je isto najjači, najbolji spear ikad. Kraj je bio dobar, ovo je možda posljednja šansa za Wyatte, bolje im je da imaju nešto dobro za njih sad.

Profile  

PostPosted: 23 Nov 2016, 22:01 
Champion

OWF-e: OWF Tag Team Champion The Hero
Nek bude da za raw vs sd

Profile  

PostPosted: 23 Nov 2016, 22:16 
Mid-Carder

OWF-e: OWF YN champ Alex Animal
Ne za Aztec Warfere III.. Ne znam, nekako mi nije legao meč a uz to još i pobeda Sexy, meh..

Da za Team Raw vs. Team Smackdown

Profile  

PostPosted: 25 Nov 2016, 02:46 
Maineventer

Team Raw vs. Team Smackdown- Survivor Series 2016 - DA

Profile  

PostPosted: 25 Nov 2016, 11:17 
Assistant Manager

OWF-e: The Psycho Droen
da ZA nxt, ss I aZTEC

Profile  

PostPosted: 26 Nov 2016, 13:37 
Champion

DA za Aztec Warfare.

Profile  

PostPosted: 28 Nov 2016, 17:27 
Pozdrav jutjuberi

OWF-e: iono
Aktualizirao sam prvi post, preživjeh.

Nom:

Katsuyori Shibata vs Go Shiozaki-NOAH 23.10.
Jednostavan meč, jednostavna priča. Shibata je bolji od Shiozakia. Od njihovih ulazaka vidite tu očitu razliku, Shibata ima fora ulaznu pjesmu i hoda ko opasan čovjek, Shiozaki ima neki užasnu pjesmu koja zvuči kao da je netko remixao Kobashievu temu pedeset puta i osjeća se neudobno u vlastitoj koži. Shibata UBIJA boga u Shiozakiu, uopće ga na tretira kao nekakvu opasnost. Jedini trenuci kada Shiozaki izgleda kao da bi mogao ugroziti Shibatu je kada popizdi na njegovo no sellanje i umjesto glupih indy poteza ga samo chopa svom snagom, a i tad izgleda kao da je ljud više na vlastitu nesposobnost nego na Shibatu. Brutalnost na razini, snažna preporuka. Post-match dodaje stvarima, ne budite debil poput Damya koji uvijek preskače post-match.

Trauma 1 vs Canis Lupus-IWRG 4.9.
Najemocionalniji apuestas meč ove godine, fantastičan brawl s klasičnom strukturom (rudo dominira na početku, tecnico se vraća u drugom fallu i onda se kolju u trećem). Treća caida također sadrži vjerojatno najbolje i najrealnije sellanje ozbiljne ozljede vrata u kečerskom meču ikad, shvaćate koliko je recimo sellanje u Sasha-Charlotte meču s HIACa smiješno kada ga usporedite s genijalnošću prisutnom u ovom meču. O i budući da je ovo lucha poslije meča fanovi su u ekstazi, bacaju pare u ring a gubitnik zaprosi svoju djevojku. Ponovno-nemojte ga premotavati. Ne želite biti poput Damya.

Profile  

PostPosted: 03 Dec 2016, 21:19 
Wrestling Fan

DA za Trauma 1 vs Canis Lupus
Najkrvaviji lucha meč godine LA Park vs Rush je ništa prema ovome u količini krvi ako vam se svidija Rush,LA Park meč onda morate pogledat Lupus,Trauma ostavite precijenjene New Japan mećeve i pogledajte jedan od boljih mečeva godine bilo di u svitu. Ako vas ova slika ne natjera gledat meč onda vas ništa neće Image

Profile  

PostPosted: 03 Dec 2016, 21:24 
Assistant Manager

OWF-e: The Psycho Droen
NE za oba, jebi se s glupim post mec stvarima, da me zanima prica bi gledao post mec stvari, sta me boli kurac sta trkeljaju na španjolskom i sta fanovi vrište, nis ne razumijem ionako i neće mi ostavit bolji dojam nit će mi se mec vise svidjet.

Profile  

PostPosted: 03 Dec 2016, 21:36 
Liga za opstanak Kristove Lige Šampiona

DA za oba...odlični mečevi, uživao sam

When the snows fall and the white winds blow,
the lone wolf dies but the pack survives

Profile  

PostPosted: 03 Dec 2016, 21:36 
Pozdrav jutjuberi

OWF-e: iono
Damy2058 wrote:
NE za oba, jebi se s glupim post mec stvarima, da me zanima prica bi gledao post mec stvari, sta me boli kurac sta trkeljaju na španjolskom i sta fanovi vrište, nis ne razumijem ionako i neće mi ostavit bolji dojam nit će mi se mec vise svidjet.

Nisam znao da si od refugees welcomea postao teški rasista.

Profile  

PostPosted: 04 Dec 2016, 15:20 
Wrestling Fan

Nominiram:
DAMNATION (Shuji Ishikawa & Tetsuya Endo) vs. HARASHIMA & Konosuke Takeshita
Bija je na DDT God Bless DDT 2016
23.11.2016

Jedan od boljih tag mečeva u japanu ove godine.
Ne da mi se sad pisat o meč ali ovo je jedan reka o meču "Holy moly! Just watched Ishikawa/Endo vs Takeshita/HARASHIMA from 11/23 and it was incredible!!!" "I would put it in my top 10 Japanese tag (2 vs 2 only) matches of the decade so far. Honestly that good."
Eto van motivacije i to nije reka neko ko samo gleda WWE nego neko ko je pogleda vjerovatno više od 5000 mečeva.

Profile  

PostPosted: 04 Dec 2016, 15:59 
Liga za opstanak Kristove Lige Šampiona

DA

vrhunski meč

When the snows fall and the white winds blow,
the lone wolf dies but the pack survives

Profile  

PostPosted: 04 Dec 2016, 16:38 
Champion

JERI wrote:
Aktualizirao sam prvi post, preživjeh.

Nom:

Katsuyori Shibata vs Go Shiozaki-NOAH 23.10.
Jednostavan meč, jednostavna priča. Shibata je bolji od Shiozakia. Od njihovih ulazaka vidite tu očitu razliku, Shibata ima fora ulaznu pjesmu i hoda ko opasan čovjek, Shiozaki ima neki užasnu pjesmu koja zvuči kao da je netko remixao Kobashievu temu pedeset puta i osjeća se neudobno u vlastitoj koži. Shibata UBIJA boga u Shiozakiu, uopće ga na tretira kao nekakvu opasnost. Jedini trenuci kada Shiozaki izgleda kao da bi mogao ugroziti Shibatu je kada popizdi na njegovo no sellanje i umjesto glupih indy poteza ga samo chopa svom snagom, a i tad izgleda kao da je ljud više na vlastitu nesposobnost nego na Shibatu. Brutalnost na razini, snažna preporuka. Post-match dodaje stvarima, ne budite debil poput Damya koji uvijek preskače post-match.

Trauma 1 vs Canis Lupus-IWRG 4.9.
Najemocionalniji apuestas meč ove godine, fantastičan brawl s klasičnom strukturom (rudo dominira na početku, tecnico se vraća u drugom fallu i onda se kolju u trećem). Treća caida također sadrži vjerojatno najbolje i najrealnije sellanje ozbiljne ozljede vrata u kečerskom meču ikad, shvaćate koliko je recimo sellanje u Sasha-Charlotte meču s HIACa smiješno kada ga usporedite s genijalnošću prisutnom u ovom meču. O i budući da je ovo lucha poslije meča fanovi su u ekstazi, bacaju pare u ring a gubitnik zaprosi svoju djevojku. Ponovno-nemojte ga premotavati. Ne želite biti poput Damya.

DA za oba.

Profile  

PostPosted: 07 Dec 2016, 16:16 
Champion

OWF-e: OWF Tag Team Champion The Hero
Nominiram:
AJ Styles vs. Dean Ambrose - TLC - 4.12.
Dobri brawlovi, fenomenalni spotovi i njihov najbolji match godine

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 559 posts ]  Go to page Previous  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Next

All times are UTC [ DST ]