It is currently 23 Jul 2018, 12:46

All times are UTC [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ] 
Author Message
PostPosted: 29 Mar 2018, 09:47 
General Manager

OWF-e: Axl
Andrade Cien Almas vs Aleister Black za NXT titulu
Tommaso Ciampa vs Johny Gargano NO DQ
Ember Moon vs Shayna Bazsler za NXT žensku titulu
EC3 vs Adam Cole vs Velveteen Dream vs Ricochet vs Killian Dane vs Lars Sullivan Ladder match za NXT North America titulu
Undisputed Era vs Authors of Pain vs Pete Dunne & Roderick Strong za NXT TT titule

Isuse kako dobar card.

Profile  

PostPosted: 29 Mar 2018, 15:41 
Champion

OWF-e: OWF Tag Team Champion The Hero
da bit će nešto od ovoga. Nisam znao da su ciampa i gargano već spremni za match. ladder match bi mogo biti bolestan jer su svi dobri kečeri za takve matcheve. Šiptari su mi dosadni, mogli su malo i bez njih.

Profile  

PostPosted: 29 Mar 2018, 18:29 
Mid-Carder

Pojest će maniu

Neću ni opisivati koliko mi je debilno kada netko stvara stereotipe i vizije o tome kako treba izgledati muškarac/žena. Koga jebeno boli kurac kako netko izgleda. Neka izgleda kako hoće, muškarac je ako ima kurac, žena ako ima pičku, simple as that.

Profile  

PostPosted: 29 Mar 2018, 18:30 
Wrestling Fan

Genijalan card, ovo ce biti show of the year.

Inace, Adam Cole ce imati 2 matcha, jer se Fish povredio pa ce on i O'Reilly braniti titule.

Profile  

PostPosted: 29 Mar 2018, 20:34 
General Manager

Hvala na informaciji. Vidio sam to na wikipediji, ali sam mislio da je neka greska.

Prije par godina bi me totalno bolio kurac za match Gargana i Ciampe, ali sad mislim da bi to mogao biti opaki MOTY kandidat. Main event bi isto trebao biti odličan.

Profile  

PostPosted: 08 Apr 2018, 11:53 
General Manager

Ljudi gledajte ovo.
5 matcheva, svaki različit od prethodnog i svaki kvalitetan.

Vidim da puno ljudi hajpa ovaj ladder match kao najbolji ikad, ali meni je bio samo jako dobar spotfest. Vjerujem da se može od njega napraviti prejak highlights video, ali bilo je na ovom showu dva bolja matcha. Ricochet je bio MVP, volio bi ga vidjeti u feudu s Velveteen Dreamom. Drago mi je što je Adam Cole BAYBAY pobijedio.

Ember Moon i Shayna su definitivno napredovale od zadnjeg susreta, puno bolji match nego na prošlom showu. Svidjela mi se priča s Shayninim ramenom i način na koji je lockala onaj rear naked. Dobar match.

Tag team 3 way je bio dosta dobar. Nije bio kaotičan kao ladder match naravno, ali svejedno zabavan match. Svidio mi se Roddyev turn, s obzirom na ROH prošlost, dobar dodatak stableu.

Almas i Black su imali odličan match. Tipičan današnji big match pun kontri, brutala xaxa spotova i dramatičnih near fallova. Žao mi je što nije još malo duže trajao. Malo me je uasmetala količina uplitanja Zeline, ali na kraju je imalo smisla zbog finisha. Nadam se rematchu i da Almas još neće na main roster jer će ga sjebati ko i ostale.

Prije 5 godina Gargano je bio precijenjeni Evolve i DGUSA isprdak bez karizme, a Ciampa dosadni ROH mid carder. Danas je jedan najbolji babyface, a drugi najbolji heel NXT-a u jednom od najjačih trenutnih feudova u kečerima. Još jedan odličan match, ali nije mi baš na MOTY nivou kako mnogi govore. Zadnje minute definitivno jesu tog kalibra, ali ostatak matcha mi recimo nije na razini Gargano-Almas koji je bio bolji i uzbudljiviji iako sam unaprijed znao rezultat.

Profile  

PostPosted: 08 Apr 2018, 12:03 
Wrestling Fan

Da, fantastican show. Meni je najbolji Takeover u istoriji. 3 odlicna matcha, jedan jako dobar i jedan solidan, uz sve to jako dobro odradjen heel turn Stronga. Tesko ce Manija ovo da nadmasi iako ima dobar card.

Profile  

PostPosted: 08 Apr 2018, 12:34 
General Manager

Ma nema šanse da nadmaše. Čak i ako AJ-Nakamura i Reigns-Lesnar budu odlični matchevi, card je svejedno prenatrpan i predugo će trajati. :S

Profile  

PostPosted: 08 Apr 2018, 17:26 
Wrestling Fan

Izgleda da ce pasti jos 2 5-ce od Davea. Za Ladder match je rekao da je najbolji multi-man ladder match ikada, a za Ciampa-Gargano da je jedan od najboljih matcheva u istoriji WWE-a.

Profile  

PostPosted: 08 Apr 2018, 18:28 
Champion

Najbolesniji nxt takeover. Ladder match je bio bolesni spotfest. Bilo je i previše stvari. Sigurno jedan od najboljih multi man laddera.
ME je bio dost emocionalan i imao je dobru priču iza sebe. Skoro na razini Gargano vs Almas. Nikad ne bih od glupog kepeca Gargana očekivao da će biti jedan od najboljih kečera u WWE-u. Ako ovako nastavi može bez problema osvojiti world titulu na main rosteru :eek:
Match za titulu mi je nakako prebrzo završio. Moram ga opet pogledat.

Profile  

PostPosted: 08 Apr 2018, 23:32 
Assistant Manager

OWF-e: The Psycho Droen
Ladder match- ****1/4
Almas vs. Black- ***1/2
Gargano vs. Ciampa- ****

Profile  

PostPosted: 13 Apr 2018, 10:04 
Wrestling Fan

Meltzer:

Adam Cole vs. EC3 vs. Killian Dain vs. Lars Sullivan vs. Ricochet vs. Velveteen Dream – Ladder Match for the NXT North American Championship
Rating: 5 stars.

Ember Moon vs. Shayna Baszler – NXT Women’s Championship
Rating: 3.25 stars.

The Undisputed Era (Adam Cole and Kyle O’Reilly) (c) vs. The Authors of Pain (Akam and Rezar) vs. Roderick Strong and Pete Dunne – NXT Tag Team Championship and Dusty Rhodes Tag Team Classic trophy
Rating: 3.25 stars.

Andrade “Cien” Almas vs. Aleister Black – NXT Championship
Rating: 4.25 stars.

Johnny Gargano vs Tommaso Ciampa
Rating: 5 stars.

Profile  

PostPosted: 13 Apr 2018, 10:16 
Champion

Johnny Gargano je najbolji kečer na svijetu :sašamatić:

Profile  

PostPosted: 13 Apr 2018, 10:20 
Wrestling Fan

Ako gledamo trenutno forumu onda svakako jeste. Od kako nije u teamu sa Ciampom, Gargano redja samo odlicne matcheve, mislim da nijedan nije bio los.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ] 

All times are UTC [ DST ]