It is currently 25 Sep 2018, 13:01

All times are UTC [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: WWE SummerSlam 2018
PostPosted: 20 Aug 2018, 14:10 
Boga moli za Kosovo i za zdravlje Putinovo

OWF-e: Killerman (Maki Hogan)
Haha izgleda da je Owens u nekom intervjuu spomenuo Benoita. Vjerovatno je zato squashan.

Profile  

PostPosted: 20 Aug 2018, 14:38 
Backyarder

Šta god da je razlog nepotrebno je jer pazi. MITB nije titula i ne mora se braniti zbog čega mi je logično ako WWE ikad stavi kofer na kocku da će kofer promjeniti vlasnika. Ali i to postrani. Ako je već odlučeno da Owens gubi zašto nije izgubio nakon 10, 15 minuta makljaže. Match je imao potencijala i baš sam se obradovao kad su ulazili u ring u nadi da ću gledati pravi show. Ništa od toga nažalost.

Profile  

PostPosted: 20 Aug 2018, 14:45 

A gledaj, i meni je bezveze, ali Vince je pokopavao ljude za manje zajebe.

Profile  

PostPosted: 20 Aug 2018, 18:25 
Mid-Carder

OWF-e: Adrian The Mauntian (ATM)
I ja bih pominjao Benoita 24/7 zombiju u inat

Profile  

PostPosted: 20 Aug 2018, 19:33 

^
I samo bi spušio otkaz ili možda još gore, on-screen burial. WWE ima svako pravo da se ne spominje Benoita, normalno da ga neće spominjati. Lik je ubica, koliko god to nekome bilo krivo.

Profile  

PostPosted: 20 Aug 2018, 20:05 
Mid-Carder

I Snuka je, pa ima drugačiji tretman. Meni više deluje da WWE umešan u taj slučaj i da time pokušava da se distancuje, kao From od julske zavere...

Profile  

PostPosted: 20 Aug 2018, 20:08 

Taj slučaj je zamalo uništio pro wrestling biznis, priče o steroidima i wrestlerima su bile na vijestima, Vince je bio u emisijama, situacija je bila loša. Normalno da neće pominjati osobu koja je za to sve kriva. Istina je da je Snuka najvjerovatnija takođe ubica, isto tako je moguće da ga je Vince izvadio, ali slučaj Snuka nikada nije bio ni upola zapažen kao slučaj Benoit.

Profile  

PostPosted: 20 Aug 2018, 20:30 
General Manager

OWF-e: Axl
Sakrivaju nešto od nas. Viper je u pravu. Nebi me čudilo da su Kevin Dunn i Vince upleteni.
Image

Profile  

PostPosted: 21 Aug 2018, 15:48 
Mid-Carder

Nego šta nego da kriju. Danas tribute, sutra bann. A koliko je smrti drugih prošlo bez i da su bili pomenuti...
maki wrote:
Taj slučaj je zamalo uništio pro wrestling biznis, priče o steroidima i wrestlerima su bile na vijestima, Vince je bio u emisijama, situacija je bila loša. Normalno da neće pominjati osobu koja je za to sve kriva. Istina je da je Snuka najvjerovatnija takođe ubica, isto tako je moguće da ga je Vince izvadio, ali slučaj Snuka nikada nije bio ni upola zapažen kao slučaj Benoit.

Kao da je to bio jedini način da spasi kompaniju. Osim toga, to je bilo pre 11 godina, Benoit nije pomenut u WWE-vom programu, ako je uopšte to razlog za kažnjavanje.
Možda slučaj Snuka nije bio zapažen toliko kod nas, ali u Americi je bio prilično medijski pokriven.

Profile  

PostPosted: 21 Aug 2018, 15:53 

A šta bi ti uradio da si na Vinceovom mjestu?

Profile  

PostPosted: 21 Aug 2018, 16:17 
Backyarder

Žali bože žene i sina, a tog smrada ko jebe. Inače Vince mora da spasi kompaniju, to mu je djedovina, a i donosi toliko love i ljudi to vole. Pro wrestling je bitniji od jednog zločina za kojeg pro wrestling nije kriv ni sekunde. Vince i steroidi ne mogu biti krivi što je neko poremećen.

Profile  

PostPosted: 21 Aug 2018, 20:20 
Mid-Carder

Zato je sada sam uništava sa svakom novom idejom. Bischoff nije uspeo da ga uništi, ali Vince će sigurno uništiti WWE.
maki wrote:
A šta bi ti uradio da si na Vinceovom mjestu?

Poznavajući sebe, ja ne bih Izdržao ni dva dana sa tolikim teretom, morao bih što pre da sve priznam. Ali sigurno ne bih nikoga kažnjavao zbog pominjanja istog 10+ godina kasnije.

Profile  

PostPosted: 22 Aug 2018, 06:21 

Ajde možda si čak i u pravu za Vincea. WWE možda izgleda u dobrom stanju, ali dugoročno su u kurcu.

Profile  

PostPosted: 06 Sep 2018, 19:47 
Hall of Fame

Pogledao dio SummerSlama, iz znatiželje. Zanimao me meč Styles vs Samoa Joe, da vidim kako se ponajbolji ex-ROH i ex-TNA wrestleri snalaze u WWE-u.

Na kraju pogledao i uvodni Rollins vs Ziggler, da vidim što i Tyler Black radi. Na moje iznenađenje, bio je prilično dobar. Malo mi je početak bio klimav... nisam naučen da se odbacivanje nekog izvan ringa preko konopa smatra toliko amazing potezima :debil: Ali kad su i jedan i drugi poispadali po nekoliko puta u prvom dijelu meča, sredina i kraj su mi bili dobri.

Jedna stvar koju moram pohvaliti, a to je besprijekorna produkcija. Svaki bolji potez je u replayu, i to stilski privlačno editiranom. Kad se samo sjetim koliko puta psujem jebeni ROH što ne mogu staviti jedan pošteni replay, a nije da nema situacija za to...

Taman kad sam pomislio da bih možda mogao odgledati i cijeli event, pojavili se The New Day i počeli bacati palačinke. Tada sam se sjetio zašto sam odustao od WWE-a in the first place i premotao na ono zbog čega sam zapravo i došao.

Dakle, Styles vs Joe. Meč je bio okej, ali nekako ne zaslugom Stylesa. Znam da je već u "starijim" godinama, i zaslužuje da se i on malo odmori... ali dosta mi se usporio od kad sam ga zadnje gledao, i nije nešto zabavan za gledati u ringu. Joe je, međutim, dobar kao i uvijek. Kraj meča je govno koje neću ni spominjati, jer storyline iza svega ne znam... ali čim se spominju nečija žena i djeca i "I'll be your daddy" fore, znam da ne može biti ništa dobro.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC [ DST ]