It is currently 17 Oct 2018, 14:05

All times are UTC [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ] 
Author Message
 Post subject: Super Show-Down
PostPosted: 23 Sep 2018, 16:21 
Backyarder

PPV je za 13 dana, a nema još svoju temu s tim da je čitav card poznat. Nedopustivo. Inače ovo se održava u Australiji i biće subota. Na spomenuton cardu najviše se radujem Hunteru i Takeru sa HBK-om i Kaneom u ringsideu. Ako je ono na WM 28 predstavljeno kao end of an era, a sad se ovo događa to može značiti da planiraju da prvi put ikad bude match DX vs Brothers of Destruction. Možda su se nameračili da vrate Michaelsa u ring. To bi se isključivo moglo dogoditi na Survivor Seriesu. Ovaj match na Super Show-Downu će ne sumnjam biti dobro bookiran, mislim da Hunter uzima i ne smeta mi previše što su stari. Volim matcheve legendi i ne može biti dosadno.

Od povratnika boriće se Cena sa Lashleyom protiv Owensa i Eliasa. Red je da i njega vidim već jednom nakon što sam se opet bacio u kečerske vode. Miz-Bryan će biti standardni, dakle odlični, vjerujem da Miz uzima i postaje izazivač Joeu, vidjećete da će Joe pomesti AJ-a u tom No DQ matchu. To će biti show. Plus sa Rawa imamo dva 6 Man Tag Team matcha. Ronda i Belle protiv Riot Squada, solidno će to biti dok će SHIELD protiv Strowmanove ekipe biti još veća ludara od svega do sad između njih. Nakon zadnjeg SD-a feud Becky i Charlotte mi je sve draži. Becky mi je cool, ima dobar gimmick, zgodna je i sve, a ovu forsiraju isključivo što je Flair i to mi tako ide na kurac. Ima još matcheva, pretežno nebitnih. Svejedno jedva čekam Super Show-Down. Sve mi zvuči dobro.

Profile  

Post subject: Re: Super Show-Down
PostPosted: 23 Sep 2018, 16:47 
Boga moli za Kosovo i za zdravlje Putinovo

OWF-e: Killerman (Maki Hogan)
Nema šanse da AJ Styles gubi titulu. Da su je htjeli dati Joeu, dobio bi je na SummerSlamu.

Profile  

PostPosted: 23 Sep 2018, 17:50 
General Manager

OWF-e: Axl
Nadam se pobjedi AJ-a i Bryana pa da gledamo taj match za titulu.

Profile  

PostPosted: 04 Oct 2018, 14:05 
Backyarder

Može li mi neko objasniti kad se Super Show-Down gleda jer zbog vremenske razlike u Australiji je različito i od nas i SAD-a. Hoće li biti u nedjelju ujutru?

Profile  

PostPosted: 04 Oct 2018, 14:32 
Champion

OWF-e: OWF Tag Team Champion The Hero
U popodnevnim satima, oko 12, 1 bi trebalo počet po našem vremenu. 8 sati je razlika
na wwe.com piše da počinje kod njih u 5 ujutru, znači u 11 kod nas.

Profile  

PostPosted: 05 Oct 2018, 14:11 
Backyarder

Drama. Oko 12, 1 u nedjelju da gledam PPV? Baš na dan izbora u Bosni. Kad stignem sagledati i glasati?

Profile  

PostPosted: 05 Oct 2018, 16:04 
Maineventer

Znaju i iz izbornog povjerenstva da je PPV, sigurno će postaviti monitore na glasačka mjesta.

Profile  

PostPosted: 05 Oct 2018, 16:45 
Champion

OWF-e: OWF Tag Team Champion The Hero
Hahahahaha

Profile  

PostPosted: 05 Oct 2018, 16:49 
Backyarder

Dobar si limune hahahahahaha

Profile  

PostPosted: 06 Oct 2018, 13:31 
Backyarder

Čovječe. Ovo nije sutra nego danas i upravo sam završio prva tri matcha. Solidan opening Bara protiv New Daya, normalno trajanje, normalan booking, sve ok osim rezultata. Valjda će biti još matcheva istih jer su dobri, a ova dvojica zaslužuju biti Champovi. Becky i Charlotte su luđakinje glede hemije u ringu, mogao bi ih gledati i sljedeća dva PPV-a bez problema. Vrlo dobar show. Becky nije retainala mada je ostala Champ. Pametan potez jer se feud prolongira. Jedan od boljih feuda trenutno. Cena se zahvalio Australiji nakon što je u minuti wrestlanja na kraju matcha squashao Eliasa. Nepotrebno. Ono što je čudno da mi je prirodne gledati HHH-a i Michaelsa nego njega. WTF? One guske sa SD-a Asuku i ostale premotao, sad mi sljede Joe i Styles, neću gledati još. Event nije gotov.

Profile  

PostPosted: 07 Oct 2018, 11:19 
Backyarder

S obzirom sa ovo nije ni pravi PPV nego house show u Australiji titule nisu mjenjale vlasnike, ali upravo sam završio sa ostatkom i mogu reći da sam zadovoljan svim osim Bryanovom pobjedom nad Mizom i to u onako kratkom matchu. Ništa mi ovo nema smisla kao ni to da će on na Stylesa, Joeov poraz nakon onog brutala matcha još mi i manje ide u glavu. Ne radujem se budućnosti SD-a s tim da nije sve crno. Becky je Champ, a sad će 1000 epizoda. Vidjećemo. Ono što me se dojmilo najviše su matchevi SHIELD-a koji je opstao. Neka, greška bi ih bila razdvajati bar još neko vrijeme mada sam pomislio da je gotovo kad je Reigns spucao Ambrosea. Napet trenutak kad se Ambrose popeo na ring gdje su Strowman i njegovi okružili Rollinsa i Reignsa. I ovo me živo zanima šta dalje. I na kraju, šlag na tortu, Clash of Titans. Stari su, nisu u formi, hype je tu i tamo i uz sve te mane match je ukrao show. Drago mi je zbog Huntera premda će neki reći egoista je morao dobiti Takera, bla, bla, zet kompanije, klasična priča. Michales mi nekako gubi kredibilitet ovim. Napad Takera i Kanea nakon rukovanja ima smisla i slaže se sa onim što sam ranije govorio da spremaju DX vs Brothers of Destruction za Survivor Series. Kao HBK je otiđao iz poštovanja koje je sad nastalo pa se može vratiti i sl shit. Volio bi vidjeti taj match iako HBK ne bi dugao mogao wrestlati. Pa samo ga vidite. Zadovoljan sam i jedva čekam normalan event kojeg prije SS-a nema.

Profile  

PostPosted: 07 Oct 2018, 12:30 

Pogledaću sutra Styles-Joe i HHH-Taker, ostalo me i ne zanima toliko.

@DVW
AJ ide na 435 tako da jednom zauvijek izbrišu taj Punkov rekord (izbrisali su ga sa Brockom, ali Brock je imao Universal, a ne WWE titulu).

Profile  

PostPosted: 08 Oct 2018, 14:17 

Kako dosadan meč onih staraca. Stvarno nek više prestanu sa ovim nostalgia mečevima.

Profile  

PostPosted: 08 Oct 2018, 16:32 
Mid-Carder

OWF-e: Adrian The Mauntian (ATM)
Kaži to njima

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ] 

All times are UTC [ DST ]