It is currently 22 Aug 2018, 08:36

All times are UTC [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 14798 posts ]  Go to page Previous  1 ... 982, 983, 984, 985, 986, 987  Next

Ko je pobedio u shootu?
1. John Cena 91%  91%  [ 10 ]
2. Roman Reigns 9%  9%  [ 1 ]
Total votes : 11
Author Message
 Post subject: Re: Monday Night RAW
PostPosted: 24 Jan 2018, 09:54 
Maineventer

Ko ne gleda kečere, ne diže mu se qrac.

Profile  

PostPosted: 01 Feb 2018, 15:31 
Boga moli za Kosovo i za zdravlje Putinovo

OWF-e: Killerman (Maki Hogan)
Meh Raw.
1. Zašto je Cena dobio Balora? Nema svrhe, Balor je over sa publikom, ali WWE mora stalno gurati svoje zlatne dečke.

2. Zašto smo dobili Asuka - Banks sad? Očito je da Blissica puši u Chamberu, ali ako Banks uzme i bori se protiv Asuke na Maniji moment neće biti toliki jer su se već borile i Asuka je pokazala da je jača.

Profile  

PostPosted: 02 Feb 2018, 11:14 
Champion

OWF-e: OWF Tag Team Champion The Hero
1. Vjerojatno žele malo podignuti Cenu da ga pripreme za WM. Priča se da će ići protiv Takera, a ne znam ni ko drugi bi mu mogo bit protivnik. Možda se Taker pojavi u Chamberu da sjebe Cenu lol.
Balor i njegov club navodno idu u feud protiv Miza i miztouraga

Profile  

PostPosted: 20 Mar 2018, 19:31 
Champion

ME rawa je bio ultimate deletion. bilo je tako glupo da je bilo predobro. Ne bih nikad očekivo da će Vince napraviti takav "match". Neočekivano za eru u kojoj je kayfabe mrtav.

Profile  

PostPosted: 10 Apr 2018, 19:24 
Hall of Fame

phpBB [video]

Ako je neko propustio od sinoc. :biggrin:

Profile  

PostPosted: 10 Apr 2018, 19:28 
Champion

Shock of the year. Dugo se nisam nasmijao gledajuci wwe

Inace, glup show. Jedino povratak Lashleya je bio dobar. Nadam se da ce osojit world titulu. Black lives matter.

Profile  

PostPosted: 10 Apr 2018, 21:02 
Hall of Fame

OWF-e: Rated X
Ovo je prvi Raw koji gledam u ne znam koliko godina.
- Coachman komentator? Jel nisu mogli naći nekog boljeg.
- Triple H i Stephanie su zajedno bili nezanimljivi još dok sam ja aktivno pratio, tamo negdje 2014.
- publika post Mania je uvijek prejaka
- Stephanie je i dalje dosadna kao i prije. Rondu Rousey prvi put vidim, ali mi se na prvi pogled sviđa. Ona treba srušiti Lesnara :hehe:
- Divasice iskreno nisam nikad gledao, niti ću sad, ali koliko sam skužio očito su bitnije nego prije. Ipak su ove godine dobile svoj prvi Royal Rumble. To mi se, by the way, ne sviđa baš.
- Dijete tag champion? Ovo još nisam vidio haha
- Tag team match mi je bio dosadan. Jel se to samo meni čini ili sad ring mat ima drugačiji zvuk?
- Rollins IC champ? To sam negdje prije pisao da mi nema smisla to što WWE pusha nekoga do World titule i onda ga vraća na IC titulu i tako u krug. Potpuno krivo po meni, ali okej. Segment Balor-Miz-Rollins mi se svidio. Miz nije tako dosadan kao prije, nevjerojatno. Zašto je WWE primio Jeff Hardya?
- O bokte, još divasica.
- Što dalje vrijeme prolazi, čini mi se da je završiti Takerov streak bio kriv potez. Lesnarov momentum od toga je potpuno splasnuo, a nitko nije profitirao od toga. Poraz od Romana Reignsa bolje ne komentirati, za njega ionako nema nade.
- Povratak Lashleya? Okej, zašto? To je očito bio good feel moment, ali čovjek ima 41 godinu i samo će zauzimati prostor na rosteru. Međutim, ne čudim se tome što su ga vratili. WWE očito nema nikakvu novu zvijezdu za ponuditi pa vraćaju bilo koga tko je bio imalo releveantan u prošlosti. Još ako Lashley bude srušio Lesnara kao što čitam po wrestling forumu, to će tek biti katastrofa.
- Prejak segment Zayn-Owens-Angle. Angle doktorski pokopao TNA. Jel ta organizacija uopće još postoji i pod kojiim imenom su hahaha
- Nikad čuo za Authors of Pain
- Nevjerojatno koliko je ovaj Reigns neprihvaćen. Koliko je još potrebno da ga Vince prestane gurati? Promo mu čak i nije bio grozan, vjerojatno zato što je bio izuzetno kratak. Joe je bio odličan. Oduvijek je bio. Volio bih čak da i on sruši Lesnara.
- Jel moguće da su Bray Wyatta do kraja uspjeli sjebati. Mislim da on nema što raditi u miksu s Mattom Hardyem.
- Zayn-Owens je bio zabavan match. Možda dođe do nekakvog feuda s Angleom budući da nijedan nije dobio posao na Rawu.
- Ovaj main event je sklepan kao main event nekakvog običnog Rawa, a takav je i bio u izvedbi.

Sve u svemu, očekivao sam više od Rawa poslije WrestleManije. Sad mi je jasno zašto više i ne gledam. Žao mi je što se ništa nije dogodilo s Takerom i Cenom jer je bio to glavni razlog zašto sam odlučio pogledati Rawu. Loša stvar je ako je povratak Lashleya nešto najbitnije što se dogodilo na Rawu.

Profile  

PostPosted: 10 Apr 2018, 21:26 
Pozdrav jutjuberi

OWF-e: iono
Quote:
Divasice

Djeve :haha:

Profile  

PostPosted: 15 Apr 2018, 15:03 
General Manager

OWF-e: Axl
Jebote Lashley se vratio.

WWE bi trebo napravit co-promociju sa UFC-om i bukirati Lesnar-Lashley u MMA borbi i to na nekom indijanskom rezervatu tako da mogu uzeti sve steroide koje žele. Eh, da bar nema usade.

Profile  

PostPosted: 03 Jul 2018, 11:08 

Skonto sam glavni problem sa WWE-om: kad god hoće nekog pushati, odu u overkill sa tim. Prije je to bio Cena, pa Roman, a sad i Braun. Ne znam koja im je tu logika. Pokopati sve ostale da bi podigli jednog lika. Glupost.

Profile  

PostPosted: 03 Jul 2018, 12:10 
Champion

šta sad rade sa braunom, osim šta je mr mitb?

Profile  

PostPosted: 03 Jul 2018, 13:07 

Dodo wrote:
šta sad rade sa braunom, osim šta je mr mitb?

U zadnjih 3 mjeseca je osvojio tag titule sa DJETETOM i usput je pobijedio najdominantniji tim na Rawu u to vrijeme, onda je osvojio onaj Rumble u Arabiji i onda je osvojio MITB iako je on bukvalno bio jedina osoba u tom meču kome taj kofer nije trebao nimalo. Plus u tom ladder meču su ga zasuli ljestvama i on je opet ustao i pobijedio. U Elimination Chamberu svi su pogodili svoje finišere na njemu, ali je ipak izbacio sve osim Romana. Isto tako je počeo rušiti kredibilitet svojih protivnika, evo najbolji primjer Kevin Owens, zadnja 2 mjeseca priča je ista: Braun se iživljava nad Owensom. Šta se time postiglo? Braun bi trebao biti face, ali kao što sam rekao WWE ide u overkill pa je sad Owens ispao simpatičniji lik. Sam Owens je izgubio sav kredibilitet ovim storyem, jer kao što sam rekao zadnja 2 mjeseca Braun je stalno dominantan nad njim. To je po meni daleko jači booking od Romana. Mislim da možda u čitavoj kompaniji jedna, možda dvije osobe imaju jači booking od Brauna.

Profile  

PostPosted: 24 Jul 2018, 10:33 

A daj odjebite više s Romanom. Opet ćemo imati najgori meč ikad kao ME SummerSlama.

Profile  

PostPosted: 24 Jul 2018, 10:42 
General Manager

OWF-e: Axl
Nemoj jebat, opet Reigns-Lesnar? Šta nisu trebali bukirat Lashley-Lesnar kad je ovaj pobijedio Reignsa na zadnjem ppvu?

Profile  

PostPosted: 24 Jul 2018, 11:02 

A imali su Roman i Lashley opet meč za izazivača i Roman je dobio.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 14798 posts ]  Go to page Previous  1 ... 982, 983, 984, 985, 986, 987  Next

All times are UTC [ DST ]