It is currently 22 Jan 2019, 16:45

All times are UTC [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 7106 posts ]  Go to page Previous  1 ... 470, 471, 472, 473, 474
Author Message
 Post subject: Re: SmackDown Live
PostPosted: 27 Dec 2018, 17:29 
Maineventer

lemonzoo wrote:
Zar Reigns nije bio out na 3-4 godine jer ima leukemiju? I hoće li sad biti etično ako ga i dalje budem mrzio?
...

Profile  

PostPosted: 27 Dec 2018, 17:31 
Jobber

Dok je Lesnar god u WWE-u biće Champ. Sreća da ima nekih indikacija da uskoro neće biti u WWE-u pa samim tim neće biti ni Champ. Ovo nezavisno od toga da li se on pojavljuje na Rawu ili ne. Samo sam to uporedio sa periodom kad je WWE ili eto sad Universal Champ bio na svakom jebenom Rawu. To je moguće sa Strowmanom i Reignsom, bilo kim drugim, Ambrose, Rollins, šta fali? Samo da nije ovaj paroljubac. Svi su to, ali u normalnijim količinama if you know what i mean. Mada, već pričam besmislice.

@Limune
Nikad nije bio out toliko. Od svog debuta 2012 ovo mu je prva ozbiljnija pauza. Leukemiju je imao prije 11 godina, a nažalost se vratila kao što je on sam rekao u promou.

Profile  

PostPosted: 27 Dec 2018, 17:33 
Maineventer

To pitam za sad, ne za nekad u prošlosti. Zadnje što sam upratio za njega bilo je da mu se vratila leukemija i da ga neće biti oko četiri godine. To je bilo nekad ove godine. Zato mi čudno kako je još u ringu.

Profile  

PostPosted: 27 Dec 2018, 18:30 
Jobber

To je bilo 22 oktobra, znači nešto više od dva mjeseca. Da ga neće biti četiri godine mi je prvi glas. Realističnije mi je jednu godinu. Isto tako postoji mogućnost da neće biti wrestler nikako. Nez šta bi ti rekao. Glavno da čovjek bude dobro.

Profile  

PostPosted: 27 Dec 2018, 18:31 
Boga moli za Kosovo i za zdravlje Putinovo

OWF-e: Killerman (Maki Hogan)
@DVW
Pa u tome i jeste poenta. Ako WWE sada ne pokaže da je spreman prekinuti davati Lesnaru titule i da je spreman titulu staviti na full-timera što je brže moguće, to će samo pokazati da je cijela ova "New era" priča samo mazanje očiju.

Profile  

PostPosted: 27 Dec 2018, 18:34 
Jobber

Pa pokazaće u skorije vrijeme, čvrsto vjerujem u to. Da li na Rumbleu ili Maniji u suštini nije bitno, dva mjeseca gore-dole. Čini se da bi full-timer mogao postati Champ. Ali ko? Ko je materijal za toga? Strowman je trenutno jedini kandidat. Neće Corbinu dat pojas. I da bude Strownan u šta sumnjam šta dalje bez Romana?

Profile  

PostPosted: 27 Dec 2018, 18:35 
Boga moli za Kosovo i za zdravlje Putinovo

OWF-e: Killerman (Maki Hogan)
Dva mjeseca nije malo. Raw više ne može priuštiti part-timer šampiona jer su i ratinzi otišli u kurac.

Profile  

PostPosted: 27 Dec 2018, 18:42 
Jobber

Gledanost im je postala predmetom storylinea što se vidjelo u segmentima Corbin-Rollins i u dolasku komplet familije McMahon koja nam po hiljaditi put obećava novu eru. Svejedno uvidjeti problem ne znači da je isti riješen. Jedino riješenje je maknuti titulu sa Lesnara što je nemoguće prije kraja januara. Do tad su ratingsi daleko pali. Problem je ustvari taj da se prije Rumblea ništa ne može. Mada ne znam da li će i tada to uraditi. Zato sam govorio o WM. U međuvremenu bi trebalo biti nekog cool kontenta bez Universal Champa. Corbin im je bio obećavajući da vodi Raw bez Champa i da im je booking bio bolji tj. da ga sad nisu srozali moglo je sve ići u boljem smjeru.

Profile  

PostPosted: 18 Jan 2019, 10:16 
Jobber

Jel ko gledao SmackDown? Nije bio tako loš i imali smo jednu osjetljivu scenu kao sa Blissicom. Mandy Rose u sexy vešu u hotelskoj sobi sa Jimmy Usom. Koliko je WWE lud još će se jebat pred kamerama. Inače što se samog showa tiče. Dok sam gledao uvodni segment sa Becky sjetio sam se nečega. Ona uzima ženski Royal Rumble kako bi na WM išla protiv Ronde i uzela joj titulu jer je red da to neko napokon učini. Po meni je Becky puno bolja od Charlotte za takvo što. Vrlo dobar match Mysterija i Andrade Cien Almasa, ide mi na živce potenciranje meksičkog feuda kao prije skoro deset godina sa Albertom Del Riom, ali eto. Malo je do Manije, mogli bi imati njihov match tamo. Btw. Zelina Vega mi liči na neku lokalnu kurvetinu koju gledamo petkom i subotom po izlascima. Osim tog potencijalnog matcha očekujem i Samoe Joe vs Mustafa Ali. WM nije daleko i svi ti sitni potezi u bookingu mogu nagoviještavati upravo to. Ovaj put govorim o Joeovom assaultu prije matcha. Segment sa Mizom i Shaneom čista uživancija. Miz je legendaran showman, zaslužuje puno više, uz sav mic skills i harizmu zna nasmijati publiku, u ringu jako dobar, Sheamusa dobija lakoćom i neka dobija. Još da on i Shane na Rumbleu uzmu Tag Team pojaseve jer su super, ova priča sama po sebi zabavna i treba nam još segmenta između best friendova jer smo svjesni da bi feud uskoro mogao početi zbog neuzvraćenog prijateljstva.

Profile  

PostPosted: 18 Jan 2019, 20:39 
Mid-Carder

OWF-e: Adrian The Mauntian (ATM)
Po meni Charlotte je tu gde je mnogo više zato što je Ricova ćerka nego svojom zaslugom.

Profile  

PostPosted: 18 Jan 2019, 21:54 
Champion

OWF-e: OWF Tag Team Champion The Hero
Sigurno je dosla u wwe zbog starog ali sad moze main eventati kad god zele zahvaljujuci svom radu i talentu a ne ricu.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 7106 posts ]  Go to page Previous  1 ... 470, 471, 472, 473, 474

All times are UTC [ DST ]