It is currently 15 Oct 2018, 19:27

All times are UTC [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: PES 2013
PostPosted: 24 Apr 2012, 11:12 
Superstar

OWF-e: Fanta
Evo izasao je debut trailer za PES 2013 pa cu da otvorim temu o toj igri. Kakva su vasa ocekivanja za ovu igru, sta mislite da ce biti novoga? Sta biste voljeli da vidite?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FGZLuGoPBEc[/youtube]

Ponovo je Ronaldo glavni lik :clap:

Profile  

Post subject: Re: PES 2013
PostPosted: 23 May 2013, 18:31 
Maineventer

Igra li itko PES 2013? Čudno mi je to da nitko ne piše u ovu temu. Ja PES igram redovno. Trenutno prelazim Master Leagueu i Become a Legend. Imam dosta toga ispričati, pa ću krenuti sa Master Leaguem. Prelazim sa Realom. Izabrao sam ga čisto iz dosade, a na kraju je to ispalo odlično! Došao sam do godine 2021/2022. Odlično mi ide. Ronalda sam prodao u 30. godini za 38 miliona. Nisam ga htio više držati, već poslije 30. godine slabi sa ocjenama, a imam hrpu mladih igrača kojima trebam dati priliku. Tim mi je odličan. Ne može se reći da je to Real, hehe. Poboljšao sam tim preko golmana, Kim U Dona. Uzeo sam ga sa 18 godina, niko mu ništa ne može. Drogbu sam uzeo čim je došao u newcomere. Prvu sezonu je bio odličan, dok sada baš nema ni mjesta u timu. Usput, ako ne znate saznao sam kako doći do velikog, ali baš velikog novca u Master League. Na kraju sezone, na prijelaznom roku, odite na newcomere. Uzmite ih odprilike 5, 6 ili 7 kako ja radim. Dajte im maksimalnu platu. Kada počne nova sezona samo ih release, i one velike novce (74.000.000 itd.) dobijete vi, a ništa niste izgubili. Tako sam ja zaradio preko 1 milijardu. Sada mogu uzeti koga želim, a nema šanse da bankrotiram ili nešto drugo. Uglavnom, često osvajam Ligu prvaka, a kup i ligu uvijek osvojim. To je za sada to, za Master League. Become a Legend sam počeo prije sedmicu dana. Prvo sam završio u West Hamu, gdje sam se zadržao jednu sezonu. Završio sam 9, sasvim solidno. Ne znam koliko sam dao golova te sezone, mislim 10-11. Na prijelaznom roku me je tražio Lazio. Nisam mogao vjerovati da će me odmah tražiti neki bolji tim koji igra u Europskoj Ligi. Naravno, odmah sam potvrdio da prelazim. Napad je bio odličan (Ja, Miro Klose, Rochi, Zarate...). Završio sam 5. u ligi. U kupu sam ispao u polu finalu od Milana. Bio sam prvi strijelac Italijanske lige sa 38 golova, ali samo u ligi. U kupu sam bio dosta slabiji, ja mislim samo 3 gola. Došao je ljetni prijelazni rok, u zimu me nitko nije tražio. Tokom ljetnog prijelaznog roka tražili su me samo slabiji klubovi (Getafe, razni klubovi iz Holandije, Atalanta itd.). Nisam nigdje prešao. Sljedeća sezona je bila katastrofalna. Završio sam 12 u ligi i odlučio sam da moram negdje preći, bilo gdje jer je postalo dosadno u Laziu. Tražili su me Montpellier i odlučio sam da pređem. Iznenadio sam se kada sam vidio poziciju u ligi. Bili su 20. Ja sam popravio poziciju i na kraju smo završili kao 3. Osvojio sam Europsku ligu. Bio sam prvi strijelac lige i Europske lige. Ja i Giroud smo odličan tandem. Došle su kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo. Igram sa Njemačkom i prošao sam kvalifikacije. Bio sam u grupi sa Finskom, Ukrajinom i Švedskom. Sada će mi i Svjetsko prvenstvo. Igram na regular, možda kasnije pređem i na professional. Vidjet ću. Sve u svemu dobro mi ide, i nadam se da će me tražiti dobar klub. @Emirates, @Fanta, igrate li vi Master League ili Become a Legend, ili netko drugi?

Profile  

PostPosted: 23 May 2013, 19:23 
Hall of Fame

OWF-e: Nik Đenings
Bio sam ga ja instalirao, ali nešto nije moglo da se uđe pa sam izbrisao. A imam pes 2012 i u njega nisam ušao pola god., a dok sam ulazio u njega igrao sam na danm po 10 utakmica svega i svačega pa mi je brzo dosadio.

Profile  

PostPosted: 23 May 2013, 19:53 
Champion

Igram i ja PESa redovno, bas sam prosli mjesec zapoceo novi ML sa HSVom i neki dan zavrsio sezonu. U kupu sam totalno los bio, ispao u prvoj rundi od Gruethera porazom 1:0. U ligi sam nadmasio vlastita ocekivanja i zavrsio 2. na tabeli sa 8 bodova iza Bayerna. Najbolji strijelac i asistent lige je bio van der Vaart, kreator igre u HSVu. U Euro ligi sam bio dosta dobar izuzev ogromnog poraza u grupnoj fazi od Spartaka iz Moskve 7:1, revansirao sam im se tako sto sam ih izbacio iz cetvrt finala ali je onda u polu finalu dosao Inter i.....jbg xD Planiram dovesti dosta pojacanja sada u ovom prijelaznom roku ciljajuci na mlade igrace Arsenala, Dortmunda i tako. Sad cu malo aktivnije pisati u ovoj temi da ozivimo ovo jos malo pa ce stici PES 2014 a nismo ni jednu stranicu ispisali :)

Profile  

PostPosted: 23 May 2013, 20:32 
Maineventer

Kupi sebi Wilsherea iz Arsenala. Jeste skup, ali vrijedi. Ja sam na prošloj ML uzeo njega i Reusa, i niko im ništa ne može. :biggrin:

Profile  

PostPosted: 23 May 2013, 20:48 
Champion

Htio sam Wilsherea jos u zimskom prijelaznom roku dovesti ali dzaba svaku ponudu koju sam tada poslao za nekog igraca je bila odbijena xD

Profile  

PostPosted: 23 May 2013, 21:27 
Wrestling Fan

Slabije igram PES pa da vas pitam jestel vi u ML na pocetku igrali ud rugoj ligi s drugim igracima ? :confused:

Profile  

PostPosted: 23 May 2013, 21:32 
Champion

imas opciju da odaberes fejk igrace i da pocnes u drugoj ligi ili da pocnes sa pravim timom normalno :)

Profile  

PostPosted: 23 May 2013, 21:33 
Wrestling Fan

Evo snasao sam se :)

Profile  

PostPosted: 24 May 2013, 13:09 
Liga za opstanak Kristove Lige Šampiona

Danas možda skinem , inače , nadam se da će u PES 14 bit Portsmouth , why? Zato što su prošlo ljeto ostali sa 4 igrača i u 3 su ligi. I bit će PES licenciran! I bilo bi zabavno kad bi bilo neka kategorija "Amazing Clubs" , ali ne , ne vjerovatni na način da imaju super igrače i to. Nego klubovi koji bi napravili PES zanimljivim. Bilo bi 10x bolje prelaziti PES sa klubom u 3 ligi , a taj klub sada koristi i kadete mislim. Tako da u ML bi bilo zabavno pojačavati klub. Ali nažalost do toga neće doći.

When the snows fall and the white winds blow,
the lone wolf dies but the pack survives

Profile  

PostPosted: 24 May 2013, 17:49 
Maineventer

Danas sam malo igrao Become a Legend. Osvojio sam Svjetsko prvenstvo sa Njemačkom. Bio sam najbolji strijelac sa 12 golova. Nakon toga me je odmah tražio Manchester City i naravno pristao sam. :biggrin:

Profile  

PostPosted: 24 May 2013, 19:47 

Ja skino prije 3 sata , sad idem installirat i trenutno skidam patch 3.2 , skinut će se sada , taman ću imati sve transfere mislim napravljene. I krenut ću ML u Bundesligi 2 i probat se probit u 1 i pokušat otić u EL ili LP. Vjerovatno ću uzet Herthu.

Profile  

PostPosted: 29 May 2013, 18:09 
Maineventer

Emirates, igraš li još PES-a? Ja sam jučer nastavio Become a Legend nakon par dana. U Manchester City-u sam završio kao 3. u ligi. Bio sam jedno vrijeme 2. ali sam na kraju sezone oslabio. U par utakmica sam primjetio kako me prate skauti. Poslije utakmice, vidio sam da su to timovi Barcelona, Atletico Madrid, Mallorca i AC Milan. Za oko mi je zapala Barca, bila je 1. na club ranking sistemu. Na ljetnom prijelaznom roku me je zatražilo 6 klubova. Nisam otvorio kovertu, a znao sam da su to bolji klubovi, jer sam se znatno pojačao kao napadač (178 cm i 75 kg). Tražili su me Barcelona, AC Milan, Real Madrid, Arsenal, Liverpool i Inter. Manchester City je bio 24. na club rankingu. Svi klubovi koji su me tražili bili su do 15. mjesta. Prešao sam u Barcelonu. Dvoumio sam se između Barce i Reala, ali na kraju sam odlučio da pređem u Barcu, iako je izgubila u polufinalu Lige prvaka. Tek mi je 22. godina, ocjene su mi odlične i nadam se da ću ostati dosta sezona u Barceloni. :biggrin:

Profile  

PostPosted: 29 May 2013, 18:27 
Champion

Neki dan sam izbrisao jer mi je cesto crashala igra ali uspio sam zabiljeziti podatke o svom liu u BAL pa cu samo editovati nekog nebitnog lika da bude ja i nastaviti odakle sam zapoceo :) Kad smo kod BALa vidim nisam ja svog lika predstavio:
Evo poceo sam u Werderu iz Bremena i tim je bio dosta slab. Losa koordinacija i losa timska igra totalno je na kraju izazvala da zavrsim 15. u ligi u 1. sezoni a u drugoj 13 al sam ipak zavrsio u prvih 11 u bundes ligi te sezone. Minutaza mi je bila skroz slaba iako sam bio najbolji strijelac u ekipi tako da sam se obradovao kada mi je istekao ugovor sa njima. Ipak na kraju sam imao ponudu dva tima koja su u toj sezoni zavrsila na zadnjem mjestu u svojoj ligi. Jedan je bio holandski neki tim a drugi je bio Rio Ave, portugalski tim. Odabrao sam Rio i bio dosta uspjesniji tu nego u Werderu. Nakon te sezone sam bio najbolji strijelac lige i medju prvih 11 portugalske lige, zavrsivsi 6. na tabeli osigurao sam Riu mjesto u euro ligi. Odmah sam nako te sezone i napustio Rio Ave i otisao u Valenciu. Zabio sam 3 gola nakon 2 tekme i onda sam trebao igrati protiv Citya u LP i......crash -.- Instalirat cu opet sad preko vikenda pa cu nastaviti odakle sam poceo a ML cu izgleda ispocetka opet xD

Profile  

PostPosted: 29 May 2013, 18:46 

Eh ovako kreno sam sa Herthom i u 2 Bundesligi sam normalno. Imam sve pobjede osim jednog remija u gostima sa 1896 Munchen. Zasad sam prvi , imam isto bodova kao i drugoplasirani ali imam bolju gol razliku. U kupu sam odigrao jednu utakmicu , igram na regular i tu sam pobjedio , ili razbio Stturgat u gostima 1-4. Hertha nije u prvoj Bundes pa na marketu nema baš nekog pojačanja dobroga , a ovo što sam ponudio su me odbili , sad moram biti 1 i prelazim u prvu. Onda ću dovest prosječnog mladog igrača i kad uđem u Europa ligu ili Ligu Prvaka vjerovatno će mi ponuditi bolje igrače. To je to zasada. Igram baš na Herthinom stadionu zbog patcha. Zasada mi je najveća pobjeda 1-6 u gostima protiv Berlina , iako to baš i nisam igro u gostima al ok. Tu sam u 15 min. dao 3 gola , naravno u igrici je bilo 15 min. Igram na 10 min.

Imam pitanje , igram sa joystickom i sada ja upalim normalno i analog radi ali kad stisnem da krenem u igru neće , jel se kome to desilo? Iskočile su mi malo one žice , možda je zbog tog. Ako ko ima rješenje nek napiše da znam oću kupovat novi jer je joystick stvar bez koje se ne može :zeleni: .

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC [ DST ]