It is currently 25 May 2018, 06:02

All times are UTC [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 13 posts ] 

Jeste li za Ranking Sistem?
DA 85%  85%  [ 11 ]
NE 15%  15%  [ 2 ]
Total votes : 13
Author Message
PostPosted: 26 Jan 2013, 14:44 
lep, mlad, simpatičan

OWF-e: Sky / Michael Strong
Dakle, ovo je bio moj predlog RRC-u pre par nedelja. Da izmenimo ovo cudo i ne igramo jedne te iste PPV-ove sa ligama jednom u nedelju dana kada se okupimo, nego da ucinimo stvari malo interesantnijim. Naravno, ovo "malo interesantnijim" govorim subjektivno, jer ja mislim da je interesantnije. Ovo je samo predlog za sada, nista nije odluceno, veca je verovatnoca da se nista nece ni menjati, ali to od vas zavisi. Dakle, uveli bismo ranking sistem. Ja bih napravio file u excelu sa listom svih takmicara u koloni i pored njihove statistike tipa "Broj matcheva, broj pobeda, broj poraza, broj neresenih, broj datih golova itd itd itd", poslao bih taj fajl RRC-u i on bi ga uredjivao kako vreme protice, sa tim sto bi bio i na forumu, tako da svi takmicari mogu da vide. To niko ne bi mogao da zloupotrebi u svoju korist, sem RRC-a, a siguran sam da ako je neko posten na ovom forumu, to je RRC i da ne bi apsolutno nista dirao sto ne treba.

Svaki match koji bilo kada sa bilo kim odigrate, mozete da dogovorite da se racuna ili ne racuna u ranking (pozeljno je da se racuna, inace je glupo). Pobednik print screenuje rezultat i posalje RRC-u ILI, ako ne stigne da print screenuje, porazeni treba da potvrdi poraz i rezultat RRC-u preko pm-a. Naravno ovde igra ulogu cast i postenje, da ne lazete i ne izvlacite se ako izgubite, jer ne bi bilo fer prema pobedniku.

Cela ova ideja jos treba doradjivanja, ali sem ovog rankinga, mislio sam i da zadrzimo sistem PPV-ova, jednom u mesec dana, na kome bismo radili lige kao pre. Tako je i bolje jer nema sanse da se mi ovako redovno okupljamo za lige kao tokom raspusta. Ovime bismo nekako ocuvali hax, dok bismo se ovim trenutnim sistemom stalno svadjali zbog ne dolazenja, odlaganja, kasnjenja itd. Ovako unapred dogovorimo datum i tako vecina ljudi moze da osigura da taj dan bude tu. Ne znam sta bismo radili sa titulama, bilo bi lepo da ih ocuvamo kao simboliku, na PPV-ovima jednom u mesec dana da se brane, jos cemo videti. Na osnovu ovog sistema bismo time i na kraju godine mogli proglasiti OWF Gradhax championa, dakle onoga ko je prvi na listi na kraju godine.

Kada bi se recimo ovaj sistem prihvatio, vremenom bismo mogli da uvedemo i ranking za tag teamove, ali otom potom.

Dakle ponavljam, ovo je sve SAMO predlog, iskreno ne verujem da ce se svima dopasti, ali evo fajla iz excela koji sam napravio, KAO PRIMER, kako bi otprilike izgledalo.

Code:
http://www.mediafire.com/view/?reo3qm1n5t5hoyd

Kada pogledate, kazite svoje misljenje u temi, a RRC bi mogao posle i da napravi voting DA ili NE za ovo. Pozdrav.

Profile  

PostPosted: 26 Jan 2013, 15:03 
Hall of Fame

OWF-e: The Therion
Dabl tambs ap. :clap:

Profile  

PostPosted: 26 Jan 2013, 15:09 
Mid-Carder

OWF-e: Ryder
Meni se svidja ova ideja s ranking sistemom. Zanimljivije je, nekako je ozbiljnije i profesionalnije, ako mogu tako reci. A i buduci da vazi ono pravilo za tag teamove, jedan jaci i jedan slabiji, po ovome bismo mogli da lako rijesimo i taj problem. Nebi bilo vise svadja i nesuglasica... Uglavnom, podrzavam ovaj ranking sistem!

Profile  

PostPosted: 26 Jan 2013, 15:11 
Hall of Fame

OWF-e: Rated X
Ja sam ga već podržao.
Glasanje za ovo ide poslije Haxballomanie

Profile  

PostPosted: 26 Jan 2013, 16:55 
Hall of Fame

Ok sad sam pročitao ovaj prijedlog do kraja. Sviđa mi se ovo s rankingom, ali bi stvarno volio da se titule održe. Znači msm da je najbolje da se tag titule brane kad god neko želi ili u ligama(PPVuima), ali samo tag titule dok bi za World titulu bilo dobro(kao što je Sky predložio) da se okupimo jednom mjesečno(tijekom škole) i da to odigramo, a preko praznika i da više igramo.
I da što se tiče ranking sistema. Bilo bi dobro da se igraju lige za taj ranking sistem pa da te lige nešto znače.
Tipa: 1. dobiva 5 bodova
2. 4 boda
3. 2 boda
ostali ništa ili tako nešto slično.

Profile  

PostPosted: 26 Jan 2013, 17:21 
Hall of Fame

OWF-e: Bill Devil
Rated R Cenation wrote:
Ok sad sam pročitao ovaj prijedlog do kraja. Sviđa mi se ovo s rankingom, ali bi stvarno volio da se titule održe. Znači msm da je najbolje da se tag titule brane kad god neko želi ili u ligama(PPVuima), ali samo tag titule dok bi za World titulu bilo dobro(kao što je Sky predložio) da se okupimo jednom mjesečno(tijekom škole) i da to odigramo, a preko praznika i da više igramo.
I da što se tiče ranking sistema. Bilo bi dobro da se igraju lige za taj ranking sistem pa da te lige nešto znače.
2. 4 boda
3. 2 boda

^ovo već zvuči puno bolje

Profile  

PostPosted: 26 Jan 2013, 17:41 
Mid-Carder

Moze i ovo sto RRC kaze, nemam nista protiv. Slazem se.

Profile  

PostPosted: 26 Jan 2013, 17:42 
lep, mlad, simpatičan

Rated R Cenation wrote:
2. 4 boda
3. 2 boda

Naravno, apsolutno se slazem 100% sa svime. Svakako je trebalo da spomenem da bi se i u tim ligama pobednici nagradjivali dodatnim bodovima.

Ali treba samo razumeti da ce samo prva trojca u ligi dobiti bodove, ovi ostali i ako su pobedili u nekom matchu u toj ligi, nece se racunati za glavni ranking... ili hoce?

Profile  

PostPosted: 26 Jan 2013, 17:43 
Mid-Carder

Bolje da pisemo sve bodove. Tj. koliko ko osvoji u ligi, unosi mu se u ranking, s tim sto prva tri mejsta dobijaju dodatnih 5,4 i 3 boda, kao sto je RRC naveo..

Profile  

PostPosted: 26 Jan 2013, 17:46 
lep, mlad, simpatičan

Aha, pa dobro, moze i tako. :biggrin:

Predlazem i da na pocetnu listu stavimo sve ljude koji su ikada igrali hax ovde na forumu, posto uvek postoji sansa da se neko vrati, i onda je editujemo takvu kakva je.

Inace, na forumu se ne moze napraviti tabela kakva moze u Excelu, ali moze se koristiti print screen editovanog file-a u excelu koji bi se svake nedelje update-ovao na forumu?

Profile  

PostPosted: 26 Jan 2013, 17:54 
Hall of Fame

^
Može

Profile  

PostPosted: 27 Jan 2013, 08:52 
Hall of Fame

Sky je još predložio da svaki igrač ima ograničenje od 3 ranking matcha po danu da nebi bilo pretjerivanja.

ANKETA!!!!!!

Profile  

PostPosted: 27 Jan 2013, 15:09 
lep, mlad, simpatičan

Ajmo ljudi glasajte! Necemo sa samo 5 glasova ukupno donositi konacnu odluku. :biggrin:

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 13 posts ] 

All times are UTC [ DST ]