It is currently 25 Sep 2018, 13:00

All times are UTC [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: All In
PostPosted: 14 Aug 2018, 09:04 
General Manager

OWF-e: Axl
Bucksi i Cody rasprodali arenu od 10 000 ljudi bez najavljenog matcha.

Card je nedavno popunjenjen, izgleda ovako:

Nick Aldis (c) vs Cody Rhodes (with Brandi Rhodes) - NWA Worlds Heavyweight Championship

Kenny Omega vs Pentagon

Rey Mysterio, Fenix & Bandido vs Young Bucks & Kota Ibushi

Jay Lethal vs TBA - ROH World Championship

Kazuchika Okada vs Marty Scurll

Joey Janela (with Penelope Ford) vs Hangman Page

Christopher Daniels vs Stephen Amell

Madison Rayne vs Britt Baker vs Chelsea Green vs Tessa Blanchard

The Briscoe Brothers (Jay Briscoe and Mark Briscoe) vs SoCal Uncensored (Frankie Kazarian and Scorpio Sky)

Over Budget Battle Royale 15-person Battle Royale to determine the #1 contender to the ROH World Championship

I nije baš neki card s obzirom na to koliko je hypean ovaj event, jedini match koji mi se čini zanimljiv je Omega-Pentagon.

Profile  

Post subject: Re: All In
PostPosted: 14 Aug 2018, 09:16 
Boga moli za Kosovo i za zdravlje Putinovo

OWF-e: Killerman (Maki Hogan)
Card je preloš za ovu "indy Wrestlemaniu".

Profile  

PostPosted: 14 Aug 2018, 10:22 
Champion

OWF-e: OWF Tag Team Champion The Hero
Jedino zanimljivo je daniels vs amell

Profile  

PostPosted: 01 Sep 2018, 13:44 
General Manager

Ovo je danas. Za ovako velik show i nije neki card, ali pokušat ću pogledat većinu. Omega-Pentagon, Okada-Scurll i Buck/Ibushi-Mysterio/Fenix/Bandido će sigurno bit solidni matchevi. Navijam da bude što kvalitetniji show, možda Cody i Bucksi razviju još neku popularnu alternativu na WWE osim New Japana. Što više protivnika sports entertainmenta to bolje.

Profile  

PostPosted: 02 Sep 2018, 12:19 
General Manager

RIIIIIIIIIIIVJUUUUUUUUUUU

SCU vs Briscoes
Nisam nešto previše obraćao pažnju na ovaj match, ali činio se kao dobar opener. Završni spot mi je bio super.

Battle Royal
A ok valjda, gledao sam i gore.
Realno loš match, ali s obzirom da Amell nema skoro nikakvog iskustva kao kečer, nije sad toliko grozno bilo, ali vidjelo se da je zelen.

Ženski 4 way
Sranje. Tessa Blanchard ima dobar pak. Trebali su maknut one tri i u match stavit Mandy Leon i Emmu koje su bile za komentatorskim stolom. Bilo bi ugodnije za gledat.

Magnus vs Cody - NWA World Heavyweight Championship
Ne mogu vjerovat da su uspjeli NWA učinit bitnom u 2018. Nisam gledao puno starih NWA WHC matcheva, ali činilo mi se kao da je baš bio old school feel. Svidjelo mi se kako su i jedan i drugi izašli s cijelom svitom kao u boksu ili mma-u. Čak mi se i match svidio. Mislio sam da će biti puno dosadniji. Ona kontra Codyjevog skoka u lakat je izgledala bolesno. Super mi je bilo kako je Hebner dizao ''X'' znak, dobro su sjebali smarkove. Brandi Rhodes je vrh pička.

Hangman Page vs Joey Janela - Street Fight
Ovaj Being the Elite storyline je goofy u pičku materinu, ali ljudi puše i očito je jako over tako da nemam ništa protiv. Znao sam da se Joey Ryan mora pojavit u jednom trenutku i povratak mu je bio odličan. Idu mi na kurac ovi gimmick matchevi u zadnje vrijeme, ali ovo je bilo solidno. Ovaj Joey Janela sella svaki table spot ko da je umro. Čak i onaj elbow koji je on pogodio je izgledao kao da je više povrijedio njega, da ne govorim o onom polu-botchanom powerbombu gdje se činilo ko da je mrtav. Završni spot isto bolestan.

Neki likovi stalno dižu Šiptarsku zastavu. Treba im neko reć da su izmišljen narod i nek se ne sramote.

Jay Lethal vs Flip Gordon
Gordon ima neki retardirani meme moveset koji bi mi se svidio da imam 14 godina, ali sva sreća nemam. Glup kečer. Najjači trenutak matcha kad je N I G G A išao poslat sestru gdje joj je i mjesto. Lethal dobro glumi taj Macho Man štih, ali reinkarnacija Hogan-Savage matcha je bila nepotrebna jer je Flip grozan i ne radi ništa dobro osim, pa... flipova. Post match mi je bio totalno nepotreban, valjda su htjeli dati Cabani neki trenutak jer jer iz Chicaga.

Kenny Omega vs Pentagon Jr.
Ne znam zašto Omega nije izašao s titulom. Prvi stvarno dobar match. Nije najbolji koji sam vidio ove godine i pretpostavljam da je bilo jedno 10 boljih matcheva u G1-u, no bio je jako dobar i vjerojatno MOTN. Jerichov napad nakon matcha je bio odličan, mislio sam da promoviraju Omega-Jericho 2 za sljedeći All In event ili nešto, ali ipak samo reklamira onaj njegov event na brodu.

Ono što mi se ne sviđa je što je ovo bio onako četvrti match zaredom gdje smo imali ili interference ili neki napad nakon matcha. Ko da jebeni TNA gledam. Ili su trebali to bolje rasporedit il maknut neki.

Kazuchika Okada vs Marty Scurll
Dobar match.

Young Bucks & Kota Ibushi vs Rey Mysterio & Fenix & Bandido
Dobar spotfest, ali nema mi nekako smisla da je ovo bio main event.

Zabavan show. Mogu oni još jednom bez problema napuniti dvoranu od 10000 ljudi, ali se nadam da će drugi put card biti bolji.

Excalibur je još uvijek dobar komentator. Callis i onaj drugi su loši. Dobro da ne gledam ROH i da kad gledam NJPW, gledam na japanskom.

Svidjelo mi se kako su birali suce za određene matcheve. NWA match sudio stari creep Earl Hebner, Okadin match Hattori, Bucksima Rick Knox, a match za ROH titulu onaj debeli s downovim sindromom.

Profile  

PostPosted: 08 Sep 2018, 21:36 
Hall of Fame

Pogledao danas. Moj se utisak iz meča u meč razlikuje od Axlovog. Pre-show aka "Zero Hour" nisam gledao, potpuno zaboravio na to. Tako da počinjem od:

MJF vs. Matt Cross
Budući da su mi bili poptuno nepoznati. Meč me jako ugodno iznenadio. Pogotovo Cross. Nije bilo hypea oko ovoga, ali nakon eventa ostao mi je u sjećanju kao odlična borba. U tope mečevima večeri.

Jedan od lošijih mečeva, ali kako je Axl rekao, uzevši u obzir Amellovo neiskustvo moglo je biti i mnogo gore. Gledljivo.

Tessa Blanchard vs Chelsea Green vs Madison Rayne vs Britt Baker
Pa, ja sam ostao prilično mnogo iznenađen, i to ugodno. Bez sumnje najbolji ženski meč što sam gledao u zadnje vrijeme. Bilo je overall nekih botcheva i malo škakljivih situacija. Ali nije bez razloga cijela arena ustala i zapljeskala. Meni se ovo stvarno dopalo: dinamično i energično - i zabavno. Ne baš česta pojava kod ženskih mečeva.

Nick Aldis vs Cody
Meni je ovo bio najlošiji meč. Onaj Codyev skok u Aldisov lakat, pri početku meča. Pokažu mu lice, ništa, a već sljedeći put kad ga prikažu obliven krvlju (koja se do kraja meča isto magično isprala). A Codyev roll-up pin bio je užasno lame, Aldis nije ni pokušao dati dojam da želi izbiti iz pina... ne znam, za najviše hapani meč, nije mi došao ni blizu da opravda očekivanja.

Joey Janela vs Hangman Page
Vrlo dobro. Nekoliko iznimno opasnih poteza, gdje se stvarno pitaš zašto bi netko pokušao tako nešto izvoditi. A promoi koji su pratili meč, nek si zadrže sve to za sebe. Bilo bi mi draže da je bilo no story, nego to što su prikazali.

Jay Lethal vs Flip Gordon
Pa, volim Flipa, a njegov mi je moveset ok (na stranu glupi nazivi za poteze). Ono što mi se ne sviđa su opet ti gimmicks, gdje je Jay Lethal podvojena ličnosti između sebe sada, i nekad (Black Machismo). Nije to toliko uništilo flow meča, ali je prilično neuvjerljivo. Zbog toga, jedan od lošijih mi mečeva.

Kenny Omega vs Pentagon Jr.
Ovo bih odabrao kao meč večeri. Dobar od početka do kraja. Malo su previše finishera zaredali na kraju, ali overall - this is awesome, this is awesome!

Marty Scurll vs Kazuchika Okada
Vrlo, vrlo dobar meč. Na razini prethodnog.

Young Bucks & Kota Ibushi vs Rey Mysterio & Fenix & Bandido
Kako je Axl rekao, spotfest, ali dobar. I stvarno bi bilo bolje da je neki od prethodna dva meča bio main event. Ali dobro, neću se žaliti.

Na kraju, All In je bio pogodak, i nadam se da će prerasti u neki redovni, godišnji event.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC [ DST ]