It is currently 17 Nov 2018, 15:13

All times are UTC [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 149 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Author Message
 Post subject: Re: New Japan Chat
PostPosted: 20 Sep 2017, 18:22 
Jobber

Ja razmisljam da batalim WWE jednom za svagda i okrenem se NJPW. Izgleda da Japanci pruzaju mnogo kvalitetniji wrestling.

Profile  

PostPosted: 20 Sep 2017, 21:58 
Pozdrav jutjuberi

OWF-e: iono
Pa ako su ti mečevi bolji napravi tako, nema smisla da gledaš nešto u čemu ne uživaš do kraja. Isto ko što normalan čovjek odbaci seriju koja je smeće tako treba i Raw, koji je isto tako realno serija koja ništa ne valja.

Profile  

PostPosted: 11 Dec 2017, 16:05 
Champion

OWF-e: OWF Tag Team Champion The Hero
phpBB [video]

Dobri su.

Profile  

PostPosted: 09 Jun 2018, 15:34 
Hall of Fame

Je li neko gledao Dominion? Sveto sranje kakav event! :eek:

Profile  

PostPosted: 09 Jun 2018, 15:51 
General Manager

OWF-e: Axl
Jebote ko bi prije par godina predvidio da će Jericho držat titulu u NJPW-u.
Lijepo što su Omegu nagradili reignom, pretpostavljam da neće dugo trajat hehe.

Profile  

PostPosted: 15 Jun 2018, 14:46 
Champion

OWF-e: OWF Tag Team Champion The Hero
Meltzer dao 7 zvijezdi Omegi i Okadi. :sašamatić:

Profile  

PostPosted: 15 Jun 2018, 17:11 
General Manager

Meni je bio odličan ko i svaki njihov. Baš se pitam šta Jeri misli haha

Profile  

PostPosted: 15 Jun 2018, 22:44 
Pozdrav jutjuberi

Jericho-Naito četiri zvjezdice, Hiromu-Ospreay je bio dobar meč ali nisam obraćo dovoljno pažnju da ocjenim, Okada-Omega nisam mogao pogledat do kraja jer mi je bilo bitnije jest nego gledat te retarde tako da sam stao negdje usred drugog falla. Dođi tu na studij pa ćemo ić na jiu-jitsu i gledat New Japan.

Čisto da se zna New Japan najjača federacija trenutno uz All Japan i CMLL, to su jedini kečeri koji valjaju, fala Bogu šta mogu gledat iste uz skype i zajebanciju ko normalan čovjek a ne pisat recenzije i pravit se glup.

Profile  

PostPosted: 12 Aug 2018, 11:10 
General Manager

Tanashi i Gaybushi su imali odličan match u finalu G1 Climaxa, pogledajte.

Profile  

PostPosted: 08 Sep 2018, 21:56 
Hall of Fame

Treba mi jedan kratki info u vezi NJPW-a:

1. Imaju li neki tjedni (ili barem redovni) show, i kako se zove?
2. Mogu li se gledati bez piraterije i/ili subscriptiona? I ako da, gdje?

Išao sam na njihovi stranicu, i možda je u pitanju japanska site navigacija koja mene europljanina zbunjuje, ili sam samo blesav - ali ja se tamo ne mogu snaći. Hrpa videa, a ne znam što su single mečevi, što je full show, pa još English/Japanese commentary fore... too much mi je to. Pa umjesto da kopam i čitam i tražim, uzeo sam lazy way out, pa pitam vas :debil: Hvala!

Profile  

PostPosted: 09 Sep 2018, 04:42 
General Manager

Nema tjednog showa. Postoji show koji ide na američkom AXS TV-u na kojem se prikazuju najbolji matchevi iz proteklih mjeseci, što je solidan uvod ako želiš početi pratiti, iako moram priznati da nisam to gledao godinama.
Imaš 4 velika eventa - Wrestle Kingdom, Invasion Attack, Dominion i King of Pro Wrestling. Na njima se obično brane sve titule. Osim njih, tu su i manji eventi tipa New Beginning i Destruction. Recimo njih inače podijele na dva ili tri različita showa, na svakom se brane onako po 2 titule, a ostatak showa su tag team matchevi.
Između svih tih showova imaš takozvane ''Road To'' turneje koje se održavaju po manjim dvoranama tipa slavni Korakuen Hall. Na njima su većinom tag team matchevi koji hypeaju matcheve koji će se dogoditi na većim showovima.
Imaš i turnir koji ide po ljetu - G1 Climax. 20 kečera se podijeli u dvije grupe i svaki ima match sa svakim. Pobjednici grupe se bore u finalu.
U kurac, čini mi se da sam ovo objasnio puno kompliciranije nego što u stvari jest, ali nadam se da si shvatio.

Showovi se (ilegalno naravno) mogu pogledat na stranicama tipa WatchWrestling ili dx-tv, tamo uvijek bude. Legalno se mogu gledati na NJPW Worldu koji je subscription koji se plaća.

Ako želiš probati gledati NJPW, onda možda najbolje da počneš sa ovim zadnjim Dominionom ili Wrestle Kingdomom. Na Dominionu se dogodio četvrti match između Omege i Okade kojeg puno ljudi hajpa kao najbolji match ikad i Meltzer mu je dao 7 zvjezdica, ali ne znam jel imaš volje gledati match koji traje preko sat vremena.

Profile  

PostPosted: 09 Sep 2018, 12:59 
Pozdrav jutjuberi

Shaft wrote:
Treba mi jedan kratki info u vezi NJPW-a:

1. Imaju li neki tjedni (ili barem redovni) show, i kako se zove?
2. Mogu li se gledati bez piraterije i/ili subscriptiona? I ako da, gdje?

Išao sam na njihovi stranicu, i možda je u pitanju japanska site navigacija koja mene europljanina zbunjuje, ili sam samo blesav - ali ja se tamo ne mogu snaći. Hrpa videa, a ne znam što su single mečevi, što je full show, pa još English/Japanese commentary fore... too much mi je to. Pa umjesto da kopam i čitam i tražim, uzeo sam lazy way out, pa pitam vas :debil: Hvala!

1.Ne, njihov poslovni model je potpuno drugačiji. Imaju ture po državi (i nekad svijetu) kao bend od kojih 99% nije bitno. Bitni su veliki showovi koji završavaju ture (ali nekad budu i usred) od kojih mjesečno bude maksimalno 2-3, i nekoliko turnirskih tura godišnje (po važnosti otprilike rangirani: G1 Climax>New Japan Cup>Best Of The Super Juniors>sve s tag teamovima, tag turnire nitko ne gleda). Ako cijeniš svoje vrijeme, od 2-3 showa koji su bitni mjesečno obično je barem 1 sa slabijim cardom, pa na njemu pogledaš meč za singles titulu s njega, a na G1u, NJ Cupu i BOSJu gledaš samo mečeve vezane za turnir. Većinu godine stvarno ne trebaš gledat skoro išta da budeš u toku, ali tipa u lipnju i kolovozu kad je G1 je maltene svaki drugi-treći dan show određene bitnosti. Eventualno uz ta 2-3 showa mjesečno jednom u par mjeseci naprave bolji card kad odu u Ameriku.

Profile  

PostPosted: 11 Sep 2018, 22:28 
Hall of Fame

Hvala obojici na iscrpnim odgovorima. Ovo što ste mi rekli, zapravo mi je super: da ne moram visiti svaki tjedan na nekom 3+ sata showu da bih uopće bio u toku.

@Axl
Spomenuo si Dominion. Tu govorimo o Dominionu 2018 (9th June)? Za dobar meč, nije mi žao odvojiti vremena. Skinem si to za početak.

Profile  

PostPosted: 11 Nov 2018, 23:23 
Wrestling Fan

New Japan je za one koje vole anime to jest autiste.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 149 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

All times are UTC [ DST ]