It is currently 17 Oct 2018, 14:03

All times are UTC [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 14827 posts ]  Go to page Previous  1 ... 984, 985, 986, 987, 988, 989  Next

Ko je pobedio u shootu?
1. John Cena 91%  91%  [ 10 ]
2. Roman Reigns 9%  9%  [ 1 ]
Total votes : 11
Author Message
 Post subject: Re: Monday Night RAW
PostPosted: 13 Aug 2018, 13:58 
Boga moli za Kosovo i za zdravlje Putinovo

OWF-e: Killerman (Maki Hogan)
Sjebo sam se izgleda. To sa Lesnarom je bilo na pretprošlom Rawu, znači 30. jula. Kad si ti gledo na RTL-u?

Profile  

PostPosted: 13 Aug 2018, 17:03 
Backyarder

Prije dva dana. Znači 12 dana razlike je u pitanju. Heymanovi promoi su godinama isti kad smo kod toga btw. Pere frajer na ruke.

Profile  

PostPosted: 13 Aug 2018, 17:08 

Zato sto je Lesnarov karakter isti od 2012. Samo što je nekad bio samo specijalna atrakcija, a sad je glavni šampion kompanije.

Profile  

PostPosted: 14 Aug 2018, 08:24 
Hall of Fame

Korektan RAW pred Summerslam, cak su me uspijeli i nahajpati malo. :)

Profile  

PostPosted: 14 Aug 2018, 09:15 

Nakon serije užasnih Rawova, ovaj je bio sasvim prihvatljiv. Ali, WWE, zašto ste vratili Heymana Lesnaru? Njihov sukob je bio jedina stvar koja je bila zanimljiva u ovom Roman-Brock feudu.

Profile  

PostPosted: 19 Aug 2018, 15:46 
Backyarder

Odlučio sam pogledati Raw pred SummerSlam u nadi da će me nahypeati i vratiti gledanju kečera redovno iako ne znam dosta likova i mogu reći da je postignuto željeno. Zabavio sam se kao u dobra stara vremena. Premotao sam neke gluposti tipa one gitariste i 6 Man Tag Team match, ali ostalo sam pogledao od do. Dobar uvodni promo Ronde, sviđa mi se gimmick emotivno nestabilne pravednice, za razliku od Bliss koja je neoriginalna i već viđena. Čak mi je i cool bilo za vidjeti kako Ronda mlati one securitye. Match koji slijedi isto tako dobar. Ono što mi je bezveze je kako nam je prikazan Kurt Angle. Kao GM kojeg Lesnar mlati, kojem Corbin svašta nagovori, kojeg Ziggler i McIntyre zajebavaju, itd. Ako ništa bar je doveo Strowmana pa sam opet gledao zanimljiv match. Nekako mislim da će ostati bez MITB kofera večeras. Dalje šta mi se svidjelo nakon ove distance je B-Team. Nije debilana tolika, theme im je dobar, Dallasove statistike su me i nasmijale u jednom trenutku. Drago mi je da su retainali. U Heymanovu priču traženja utočišta kod Reignsa sam povjerovao jer story bi krenuo u boljem smjeru. Nema veze, nije loše bilo gledati ni onaj assault, ali Lesnar mi fakat nije ništa special. Oduvijek imam taj stav o njemu. Navijaću za Romana na SummerSlamu. Dive ok, promo one budale Zigglera isto tako, sviđa mi se da je IC Champ i da je Drew opet aktivan na rosteru, ali ko bi Ambrosea očekivao. Cool atmosfera i još više cool brawl. Gledam PPV sutra obavezno, a prije toga SmackDown. Uživancija je ovo bila. :clap: :clap:

Profile  

PostPosted: 21 Aug 2018, 10:29 

Eh, nije loše, samo se nadam da neće stvarno svake sedmice biti meč za Universal titulu. Zadnje što nam treba je da Roman ubija nekog svake sedmice.

Profile  

PostPosted: 21 Aug 2018, 11:08 
Backyarder

Vrlo dobri matchevi Ambrose-Ziggler i Reigns-Balor, pogotovo kraj ovog drugog kad se SHIELD obnovio. Uništavanje Strowmana neprocjenjivo. Isto tako i onaj segment sa Stephanie i Rondom. I'm not Brock Lesnar je rečenica koju ću sigurno zapamtiti. Hunterov promo isto solidan, ne znam koliko su on i Undertaker sposobni zabaviti nekog svojim in-ring performingom, ali eto, radi svega što je bilo red bi bio pogledati taj match u Australiji. Ono što me brine je Corbin kao GM. Lik ubija koliko je dosadan. Hoće li sad Anglea uopšte biti na Rawu? Raw zabavan btw, nakon PPV-a uglavnom bude tako.

Profile  

PostPosted: 28 Aug 2018, 11:19 

Mislim da je ovaj Raw jasno pokazao da WWE ne vidi no.1 lika u Strowmanu.

Profile  

PostPosted: 28 Aug 2018, 12:33 
Backyarder

I ovaj Raw dosta dobar. Tri uzbudljiva matcha, zamalo i četvrti, ali Ambrose-Mahal ispade squash. Nisam za to da se Ambrosea stavlja u squasheve. Očekujem neki story za njega, a da ne uključuje Reignsa i Rollinsa. Inače Rollins i Owens su napravili pravi show. Ludnica. Tukli su se skoro pola sata sa žestokim intenzitetom. Jel ovaj fakat ode? Ovaj Raw mi Corbin nije bio dosadan, možda ispadne dobro da privremeno mjenja Anglea. Nez hoće li se nastavljati njegov feud sa Balorom ili će sad preći na Lashleya što ne bi volio. Kao što mi nije drago da Braun Strowman bude izazivač za Universal titulu. Pošto je HIAC ajde de, ličiće to na nešto. SHIELD na kraju dobio batina. Nadam se matchu sa nekom cool stipilacijom između Rollinsa i Ambrosea protiv one dvojice. Btw pohvalio bi i to da je krenulo hypeanje za ženski PPV Evolution. Sljedeći Raw bi trebao biti još bolji. Jedva čekam.

Profile  

PostPosted: 28 Aug 2018, 13:34 

Kad smo već kod žena, bokte kako ona Stratus izgleda vještački. Bokte, imam osjećaj ko da ne može pričati od silnih botoksa i sranja.

Profile  

PostPosted: 04 Sep 2018, 12:10 
Champion

OWF-e: OWF Tag Team Champion The Hero
phpBB [video]

2018.
Bolje mi je gledati ove mrtvace nego dosadni Shield.

Profile  

PostPosted: 04 Sep 2018, 14:15 

Raw je bio solidan. Vrhunac showa je bio segment sa HBKom i Takerom, ali valjda neće Michaelsa stavljati u meč. Čovjek je zaista jedan od rijetkih koji je ispoštovao penzionisanje. Drago mi je što su tag titule nakon dugo vremena kod nekog pravog teama.

Zadnji segment mi je realno bio glup, ali iz jednog razloga: zašto se Owens sada priključio Strowmanovoj fakciji kad su do prije par sedmica bili u krvavom feudu? Još jedna stvar, WWE strašno rusha ove "I quit" storye. To su napravili sa Punkom 2011, a sad sa Owensom. Mogao je realno ne pojavljivati se koji mjesec i onda nešto napraviti, a ne ovo. E da, i apsolutno se ništa ne dobija ovim squashanjem Finna. Mogli su vrlo lako čitav taj segment napraviti bez njega.

Profile  

PostPosted: 04 Sep 2018, 19:02 
Backyarder

Odličan Raw! HBK i Undertaker čovječe. Iskreno sam se naježio šta god neko rekao. Michaels se neće boriti, nema potrebe za strahom. Takerove riječi su ostavile utisak na mene. Neka smo gledali ovakav segment, vratio me u skroz druga vremena. Dalje imamo dvije haotične scene sa SHIELD-om. Ne znam šta da kažem. Kao prvo Tag Team titule koje su date Ziggleru i McIntyreu hladno mogu ostvariti moju želju za HIAC, a to je da vidim Ambrosea i Rollinsa protiv njih za iste s tim da mi se tu ne uklapa IC title rematch. Kao drugo ne shvatam onaj big brawl na kraju, ali nikako. Čemu sve to i otkud Owens? Kako li će nam ovo objasniti da mi je znati. Inače ne bitcham. Zadovoljan sam i jedva čekam gledati kontra stvar sljedeće sedmice. Glede matcheva tri su vrijedna spomena uz pobjedu one dvojice, ostalo premotavanje. Bivša Cenina i ona Bryanova razbile Riot Squad što mi je drago, međutim, Maryse će raznjeti Brie na PPV-u što će mi biti još draže. Alexin promo i flert sa gitaristom isto zabavni, match ok i kratak, brawlanje predobro, govorio sam i ponoviću, Ronda mi se strašno dopada. Još eto zabavan main event, Strowman u ringu katastrofa. Looking forward for next week.

Profile  

PostPosted: 12 Sep 2018, 10:24 
Jobber

ok... tko je bio na raw i mahao hrvatskom zastavom? :D

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 14827 posts ]  Go to page Previous  1 ... 984, 985, 986, 987, 988, 989  Next

All times are UTC [ DST ]